Šablona:Fakt/dne: Porovnání verzí

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka: <sup style="white-space: pre;">[[[Bomosil:Ověřitelnost|<span class="doplnte-zdroj" title="Je potřeba doložit zdroj předchozího tvrzení, označeno {{#time:j. …)
 
 
Řádka 2: Řádka 2:
 
{{Dokumentace}}
 
{{Dokumentace}}
 
</noinclude>
 
</noinclude>
{{Převzato Wikipedie|8507192}}
 

Aktuální verze z 4. 11. 2012, 17:29

[zdroj?]

[editovat]

Template-info.svg Dokumentace

Šablona pro interní použtí z šablony {{Fakt}}.

Zde je realizováno zatřiďování do Kategorie:Fakta k ověření podle časové známky. Kategorizují se však pouze článkyhlavního jmenného prostoru, ostatní stránky jsou ignorovány, nezakategorizovány.

Ke stránce

Tato stránka (článek či šablona) z části čerpá z následující verze stránky Šablona:Fakt/dne/doc, uveřejněné na českojazyčné Wikipedii nebo je z českojazyčné Wikipedie plně převzatá, ale není vyloučeno, že později došlo k jejím úpravám. Text stránky je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek. Podrobnosti naleznete na stránce Podmínky užití. Výše zmíněná licence, jakož i podmínky užití se však nevztahují na některé zde případně zveřejněné mapy, pokud nepocházejí ze serverů Wikipedie. Pro ty může platit zcela odlišná licence a nebyly součástí původní stránky na českojazyčné Wikipedii.