Bomosil:Vyloučení odpovědnosti: Porovnání verzí

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka: Odpovědnost za informace a soubory vložené do wikiprojektu Bomosil nesou jeho jednotliví editoři. Pokud se jedná o článek převzatý z [http://cs.wikipedia.org/ …)
 
Řádka 1: Řádka 1:
Odpovědnost za informace a soubory vložené do wikiprojektu Bomosil nesou jeho jednotliví editoři. Pokud se jedná o článek převzatý z [http://cs.wikipedia.org/ Wikipedie], jsou editoři Bomosila odpovědní pouze za překopírování či případnou úpravu okopírovaného textu. Jednotliví editoři wikiprojektu Bomosil nenesou žádnou odpovědnost za text a soubory nahrané dalšími editory.
+
Odpovědnost za informace a soubory vložené či nahrané do wikiprojektu Bomosil nesou jeho jednotliví editoři. Pokud se jedná o článek převzatý z [http://cs.wikipedia.org/ Wikipedie], jsou editoři Bomosila odpovědní pouze za překopírování či případnou úpravu okopírovaného textu. Jednotliví editoři wikiprojektu Bomosil nenesou žádnou odpovědnost za text a soubory nahrané dalšími editory.

Verze z 15. 12. 2012, 17:53

Odpovědnost za informace a soubory vložené či nahrané do wikiprojektu Bomosil nesou jeho jednotliví editoři. Pokud se jedná o článek převzatý z Wikipedie, jsou editoři Bomosila odpovědní pouze za překopírování či případnou úpravu okopírovaného textu. Jednotliví editoři wikiprojektu Bomosil nenesou žádnou odpovědnost za text a soubory nahrané dalšími editory.