Nápověda:Obsah: Porovnání verzí

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání
(Editace a založení článků)
Řádka 6: Řádka 6:
  
 
== Editace a založení článků ==
 
== Editace a založení článků ==
Editovat již existující nebo zakládat nové články je povoleno pouze uživatelům, které majitel tohoto projektu (tedy já, Jiří Vaňáček) autorizoval k editaci projektu a učinil z nich registrované uživatele. Máte-li zájem zařadit se k těmto uživatelům, kontaktujte prosím autora projektu na e-mailové adrese uvedené na Hlavní straně projektu. Upozorňuji případné zájemce o editaci, že již předem je vyloučeno poskytnutí editorských práv lidem, kteří mají jakékoliv potíže s respektováním Moravy nebo Slezska. Že mezi takové lidi patří i někteří moji známí, je čistě problém jich samých. Diskuse na toto téma je naprosto vyloučená. Buď prostě budou respektovat obě země (týká se hlavně lidí z některých moravských organizací) nebo mají smůlu.
+
Editovat již existující nebo zakládat nové články je povoleno pouze uživatelům, které majitel tohoto projektu (tedy já, Jiří Vaňáček) autorizoval k editaci projektu a učinil z nich registrované uživatele. Máte-li zájem zařadit se k těmto uživatelům, kontaktujte prosím autora projektu na e-mailové adrese uvedené na Hlavní straně projektu. Upozorňuji případné zájemce o editaci, že již předem je vyloučeno poskytnutí editorských práv lidem, kteří mají jakékoliv potíže s respektováním Moravy nebo Slezska. Že mezi takové lidi patří i někteří moji známí, je čistě problém jich samých. Diskuse na toto téma je naprosto vyloučená. Buď prostě budou respektovat obě země (týká se hlavně lidí z některých moravských organizací) nebo mají smůlu. Další inbformace viz [[Projekt:Portál BOMOSIL - O Čechách, Moravě a Slezsku|Portál BOMOSIL - O Čechách, Moravě a Slezsku]].

Verze z 23. 9. 2012, 20:04

Vyhledání článků

Články si můžete vyhledat několika způsoby:

  1. Zadejte název článku včetně diakritiky do pole vedle tlačítka "Jít na" a potom stiskněte klávesu "Enter" nebo tlačítko "Jít na".
  2. Další možností je využít odkazy na hlavní stránce a potom prohledávat navazující kategorie.

Editace a založení článků

Editovat již existující nebo zakládat nové články je povoleno pouze uživatelům, které majitel tohoto projektu (tedy já, Jiří Vaňáček) autorizoval k editaci projektu a učinil z nich registrované uživatele. Máte-li zájem zařadit se k těmto uživatelům, kontaktujte prosím autora projektu na e-mailové adrese uvedené na Hlavní straně projektu. Upozorňuji případné zájemce o editaci, že již předem je vyloučeno poskytnutí editorských práv lidem, kteří mají jakékoliv potíže s respektováním Moravy nebo Slezska. Že mezi takové lidi patří i někteří moji známí, je čistě problém jich samých. Diskuse na toto téma je naprosto vyloučená. Buď prostě budou respektovat obě země (týká se hlavně lidí z některých moravských organizací) nebo mají smůlu. Další inbformace viz Portál BOMOSIL - O Čechách, Moravě a Slezsku.