Soubor:Commons-logo.svg

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání
Původní soubor(soubor SVG, nominální rozměr: 1 024 × 1 376 pixelů, velikost souboru: 932 B)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

Popis

Popis

The Wikimedia Commons logo, SVG version.

Datum
Zdroj This version created by Pumbaa, using a proper partial circle and SVG geometry features. (Former versions used to be slightly warped.)
Autor SVG version was created by User:Grunt and cleaned up by 3247, based on the earlier PNG version, created by Reidab.
Svolení
(Užití tohoto souboru)

Message from the original creator, Reidab: "I'd be happy for the copyright to be transfered to the Wikimedia Foundation. I'll clean it up a bit and then sent it off to you. I think that illustrator can export to an svg, but if it can't, I'll send is as an eps."

SVG vývoj
Adobe-yes.svg
Tento vektorový obrázek byl vytvořen programem Adobe Illustrator. .

Licence

PD-icon.svg Tento soubor nemůže být předmětem autorských práv, a je tedy volným dílem, protože sestává výhradně z informací, jež jsou veřejným vlastnictvím, a neobsahuje žádné autorské dílo.
Trademarked
Toto dílo obsahuje materiál, který je v jedné či více jurisdikcích předmětem známkoprávní ochrany. Před užitím těchto materiálů se ujistěte, že vámi zamýšlené užití není v rozporu s platnými zákony. Za neporušování cizích práv nesete plnou zodpovědnost vy. Vizte též naše obecné vyloučení odpovědnosti. Použití této ochranné známky nevyjadřuje podporu jejího vlastníka projektu Wikimedia Commons či nadaci Wikimedia Foundation ani naopak.

Toto oznámení nepopisuje autorskoprávní status tohoto souboru. Stále je vyžadován běžný popisek licence. Další informace najdete na Commons:Licencování.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná3. 6. 2014, 15:43Náhled verze z 3. 6. 2014, 15:431 024 × 1 376 (932 B)Steinsplitterminor corrections: geometry, structure, colors corrected (by Pumbaa80 & Perhelion)

Metadata