Soubor:Flag of South Georgia and the South Sandwich Islands.svg

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání
Flag_of_South_Georgia_and_the_South_Sandwich_Islands.svg(soubor SVG, nominální rozměr: 750 × 375 pixelů, velikost souboru: 63 KB)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

It is based on openclipart.org, specifically south_georgia_and_south_sandwich_islands.svg by Tobias Jakobs.


Creative Commons icon

CC-Zero

Tento soubor pochází z Open Clip Art Library, která jej explicitně uvolnila do public domain použitím Creative Commons Public Domain Dedication. Pro nahrávatele souboru: Prosím, uveďte jako parametr odkaz na stránku, kde se obrázek nachází.

italiano  sicilianu  Deutsch  čeština  português do Brasil  română  español  português  English  français  Nederlands  Malti  polski  svenska  Türkçe  Ελληνικά  български  македонски  русский  українська  বাংলা  ไทย  日本語  中文(中国大陆)‎  中文(台灣)‎  中文(新加坡)‎  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  中文(香港)‎  +/−
Open Clip Art Library logo
Creative Commons CC-Zero Tento soubor byl uvolněn pomocí Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Osoba, která toto dílo označila tímto dokumentem, dílo uvolnila do public domain tím, že se celosvětově vzdala všech autorských práv ke svému dílu včetně všech souvisejících a příbuzných zákonných práv, které k dílu má, v rozsahu umožněném zákonem. Můžete toto dílo rozmnožovat, upravovat, rozšiřovat či provozovat, i pro komerční účely, vše bez nutnosti žádat o svolení.

Popisky

Přidejte jednořádkové vysvětlení, co tento soubor představuje
Flag of South Georgia and the South Sandwich Islands

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná21. 4. 2021, 14:26Náhled verze z 21. 4. 2021, 14:26750 × 375 (63 KB)Abrax5Addressing cleanup TODO. Removed usage of proprietary font and replaced text with text as path information from File:Coat_of_arms_of_South_Georgia_and_the_South_Sandwich_Islands.svg - which is also PD.

Na soubor odkazují tyto 2 stránky:

Metadata