Soubor:Wikinews-logo.svg

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání
Wikinews-logo.svg(soubor SVG, nominální rozměr: 759 × 415 pixelů, velikost souboru: 425 KB)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

Cascade-protection-shackle-double-chain-link.svg
This media file is protected because it is included on Commons’ Main Page, which is protected with the “cascading” option enabled.
Images on the main page are occasionally protected due to their high visibility. Please discuss any necessary changes on the discussion page.


Popis

Popis The Wikinews logo without text. This is a cropped version of Image:Wikinews-logo-en.png. Note that the Wikinews project itself is at Wikinews:Main Page.
Datum April 2007
Zdroj This is a cropped version of Image:Wikinews-logo-en.png.
Autor Vektorizace: Simon 01:05, 2 August 2006 (UTC) Updated by Time3000 17 April 2007 to use official Wikinews colours and appear correctly on dark backgrounds. Originally uploaded by Simon.
SVG vývoj
InfoField
W3C grn.svg 
Zdrojový kód tohoto SVG je validní.
Inkscape-yes.svg 
Tento vektorový obrázek byl vytvořen programem Inkscape

Licence

w:cs:Creative Commons

uveďte autora zachovejte licenci

Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.

Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
Tento soubor (nebo jeho část) je jedno z oficiálních log nebo vzhledů používaných nadací Wikimedia nebo jedním z jejích projektů. Použití log a ochranných známek Wikimedia podléhá pravidlům pro ochranné známky a pokynům k vizuální identitě nadace Wikimedia a může vyžadovat svolení.

Toto oznámení nepopisuje autorskoprávní status tohoto souboru. Stále je vyžadován běžný popisek licence. Další informace najdete na Commons:Licencování. 

Wikimedia-logo black.svg

Popisky

Přidejte jednořádkové vysvětlení, co tento soubor představuje

Položky vyobrazené v tomto souboru

zobrazuje

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná30. 5. 2012, 20:33Náhled verze z 30. 5. 2012, 20:33759 × 415 (425 KB)Killiondudecleaner, more detailed version with better gradients from User:Isarra

Na soubor odkazují tyto 3 stránky:

Metadata