Soubor:Zemska hranice Moravy a Slezska na zapade osady Ramzova.jpg: Porovnání verzí

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání
m (Kirk přesunul stránku Soubor:Ramzová - západ.jpg na Soubor:Zemska hranice Moravy a Slezska na zapade osady Ramzova.jpg bez založení přesměrování)
 
Řádka 1: Řádka 1:
'''Rekonstrukční mapa poslední platné zemské hranice Moravy a Slezska na západě osady Ramzová v okrese Jeseník.'''
+
'''Rekonstrukční mapa poslední platné zemské hranice Moravy a Slezska na západě osady Ramzová v okrese Jeseník.''' Na jihovýchodě se mapa překrývá s navazující mapou http://www.bomosil.eu/index.php?title=Soubor:Zemska_hranice_Moravy_a_Slezska_na_vychode_osady_Ramzova.jpg.
  
 
== Mapy použité při rekonstrukci ==
 
== Mapy použité při rekonstrukci ==

Aktuální verze z 25. 2. 2019, 18:31

Rekonstrukční mapa poslední platné zemské hranice Moravy a Slezska na západě osady Ramzová v okrese Jeseník. Na jihovýchodě se mapa překrývá s navazující mapou http://www.bomosil.eu/index.php?title=Soubor:Zemska_hranice_Moravy_a_Slezska_na_vychode_osady_Ramzova.jpg.

Mapy použité při rekonstrukci

Aplikace využité při rekonstrukci

Mimo klasických grafických editorů (Adobe Photoshop a Jasc Paint Shop Pro) využita též aplikace MicroStation PowerDraft V8i (SELEXT series 3) - Version 08.11.09.357

Licence

Some rights reserved

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná25. 2. 2019, 17:34Náhled verze z 25. 2. 2019, 17:343 680 × 4 300 (6,03 MB)Kirk (diskuse | příspěvky)Rekonstrukční mapa poslední platné zemské hranice Moravy a Slezska na západě osady Ramzová, v okrese Jeseník.
  • Tento soubor nemůžete přepsat.

Na soubor odkazuje tato stránka:

Metadata