Uživatel:PavucinecNM

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání

Toto je stránka zakladatele a správce projektu http://nasamorava.eu - Správce NM Pavučince http://www.facebook.com/nasa.morava.1 (osobní profil na FB)

Svoji přezdívku "Pavučinec" jsem si zvolil podle mě sympatických vlastností houby "Pavučinec plyšový". Byl jsem k tomu vyzván protože lidí kteří si v moravském hnutí říkají "Správce" a jsou anonymní je hodně. Houba je mi sympatická proto že je nenápadná, anonymní, ohrožená a smrtelné nebezpečná až za mnoho dní po požití. Více na Wikipedii: Pavučinec plyšový

V moravské věci jsem aktivní přibližně od roku 2006, i když jsem se dlouhé roky schovával bez kontaktu a byl osamoceným Moravanem. Založil jsem původně "Moravský rozcestník" http://moravia.ic.cz, po jeho úspěchu a schromáždění kontaktů jsme s dalšími založili Iniciativu Naša Morava v které působím doteď. Jde o poměrně neostře ohraničený neformální spolek který si klade za cíl zachytávání raných zájemců o moravskou problematiku a jejich informování v sociálních sítích. Proto se zaměřujeme na soc. sítě, různé rozcestníky a kontroverzní kampaně.

Na tomto webu se chystám tvořit