Diskuse s uživatelem:Kirk

Z BOMOSIL - o Čechách, Moravě a Slezku
Přejít na: navigace, hledání

Ahoj, díky za vytvoření účtu. Pokud budu přispívat, tak většinou ohledně historie Opavského, Krnovského a Těšínského knížectví (jestli jsem to správně pochopil, tak ostatní slezská knížectví jsou mimo záběr tohoto projektu), možná něco z politiky a tak. Mám takový nápad, dal by se vytvořit jmenný prostor Dokument, kde by bylo možno ukládat prameny vztahující se k dějinám Čech, Moravy a Slezska? Mě se tu během dob mého studia nahromadilo pár listin a tak, co by nemuselo být špatné zveřejnit. Takové místní wikizdroje. S pozdravy --Silesianus (diskuse) 31. 10. 2012, 20:29 (CET)

Jo, to bude skvělé. No tak třeba by se mohly hodit aji články o jednotlivých statusech minor. A jelikož to souvisí s Moravou (i když je to mimo území ČR), tak by byla fajn aji mapa panství Ketř, ale pokud možno nějaká ze začátku 20. století. Zajímaly by mě přesné hranice obcí, které do této moravské exklávy patřily. --Kirk (diskuse) 31. 10. 2012, 22:09 (CET)
Jinak zatím tu nijak moc neřeším licence a v případě těch svých map ani nemůžu. Ale pokud máš něco, co lze svobodně šířit, tak by možná stálo k tomu dat poznámku, že to lze šířit svobodně. --Kirk (diskuse) 31. 10. 2012, 22:10 (CET)